سوال : من هر سایتی رو میخوام ثبت کنم سیستم پیغام میده که " قبلا گرفته شده " دلیلش چیه ؟

جواب : کاربران گرانقدر این در صورت مواجهه با چنین پیغامی مطمین باشید سیستم ثبت دامنه های ملی دچار بروزرسانی یا مشکل میباشد و باید برای ثبت نام در اوقات دیگری تلاش نمایید . (معمولا مرکز ثبت دامنه های ملی هر شب از ساعت 23:00 الی 30 دقیقه ی بامداد در حال بروز رسانی هست .)

 

سوال : من در سایت آنلاین وب ثبت نام کردم و نامی برای سایت خودم انتخاب کردم چطور میتونم وارد بخش مدیریت سایت بشم ؟

جواب : کاربر گرامی در پایان ثبت نام اگه دقت کرده باشین مراحل ورود به پنل تنظیمات براتون نمایش داده میشه ولی نگران نباشید ما در اینجا شما را راهنمایی میکنیم : به یاد داشته باشید که دامنه های با پسوند آی آر معمولا 48 ساعت کاری بعد از ثبت نام تائید میشوند و با همان نام ثبت نامی شما قابل رویت خواهند بود . ولی نگران نباشید سایت ساز خوشنام آی آنلاین وب  امکانی برای شما کاربران عزیز فراهم کرده که با اضافه کردن

domainuser.ir

به انتهای نام انتخابی شما میتونید براحتی قبل از تائید سایتتون اون رو مشاهده و اگه بخواهید به قسمت تنظیمات سایتتون برید کافیه که یک اسلش c یعنی

domainuser.ir/c

به انتهای نام سایت انتخابی خودتون اضافه کنید

مثال : شما نام

test.ir

رو انتخاب کردین باید برای دیدن سایت قبل از تائید این آدرس رو ببینید :

test.domainuser.ir

و برای تنظیمات سایت به آدرس :

test.domainuser.ir/c

مراجعه نمائید . در این قسمت از شما نام کاربری و رمز پرسیده میشود که برای نام کاربری

admin

را وارد و رمز شما همان رمزیی هست که هنگام ثبت نام خودتون ثبت کرده بودین .

 

سوال : از چه طریق مشکلات و سوالهای خودمون رو مطرح کنیم ؟

جواب : در قسمت تنظیمات اصلی سایت خود ، سمت راست و بالای صفحه روی آیکن " پشتیبانی " کلیک کرده و موضوعات خود را برای ما تیکت بزنید ( ثبت درخواست پشتیبانی ) ، تیم پشتیبانی پس از بررسی موضوع از همان طریق تیکت جواب شما را ارسال خواهد کرد.

  اگر به نرم افزار واتساپ دسترسی دارید می توانید مشکل خود را با شماره پشتیبانی آنلاین وب در ایتا و تلگرام ( 09981060043) مطرح کنید تا کارشناسان ما موضوع را پیگیری کرده و نتیجه را به شما اطلاع دهند..

 

سوال : من سایتم را چند روز پیش ثبت کرده ام و مطمینم 48 ساعت کاری نیز از زمان ثبت آن گذشته است . پس چرا هنوز با همان نام انتخابی خودم تایید نشده و فعال نیست ؟

جواب : کاربران گرانقدر به یاد داشته باشید در صورتی که ثبت نام سایت را قبل از چند روز تعطیل رسمی انجام داده باشید معمولا 48 ساعت کاری بعد از تعطیلات سایت فعال میشود . اما اگر شما سایت خود را ثبت کرده و به تعطیلات ربطی نداشته و بعد از گذشت چند روز هنوز فعال نشده به احتمال خیلی زیاد بعلت نام خاصی هست که برای سایت خود انتخاب کرده اید و مرکز ثبت دامنه های ملی ایران برای تایید نام انتخابی شما نیاز به ارسال مدارک دارد . که در این صورت بایستی ضمن ثبت درخواست خود در قسمت پشتیبانی سایت خود ، به سایت مرکز ثبت دامنه های ملی ایران یعنی

www.nic.ir

مراجعه نموده و از طریق سایت ایرنیک نیز درخواست خود را پیگیری نمایید .

 

سوال : من در سایت آنلاین وب ثبت نام کردم و نامی برای سایت خودم انتخاب کردم ، ولی هر چه در گوگل سرچ میکنم اسم سایت خودمو نمیبینم . چرا ؟

جواب : دوستان به یاد داشته باشید قانون گوگل برای نمایش اسم سایت شما و یا کلمات کلیدی سایت شما حداقل 30 روز فعالیت سایت میباشد . لذا چون این قانون گوگل هست پس انتظار نداشته باشید در لحظه ای که ثبت نام کردیده اید و یا قبل از 30 روز ، گوگل نتایج سرچ سایت شما را نشان دهد

 

  سوال : در بخش تنظیمات سایت که وارد میشوم و تصویر کارت ملی و مشخصات خود را که وارد میکنم پیامک فعال سازی برای من ارسال نمیشود ؟ چیکار باید کرد ؟

کاربران محترم بخاطر داشته باشند که مهمترین دلیل عدم ارسال پیامک فعال سازی در این هنگام غیر فعال بودن پیامک های تبلیغاتی روی سیم کارت شماست که معمولا توسط خود شما قبلا انجام شده است . از این رو میتوانید عین متن ذیل همان صفحه را به شماره 5000515162 پیامک نمایید و حتما از قسمت پشتیبانی سایت خود نسبت به درخواست پشتیبانی در خصوص این مشکل نیز اقدام نمایید .

در صورتی که موفق نشدین بعد از چند بار ارسال پیامک به سامانه سایت ساز ساز خود را فعال کنید لطفا مطابق ذیل عمل نمایید :

شما میبایست دقیقا متن قرمز رنگ را بدون هیچ گونه تغییر و کم و زیاد کردن فاصله یا حرفی و با همان شماره موبایلی که در سایت ثبت نام کرده اید به شماره سامانه پیامکی مربوطه ارسال کنید . در صورتی که بعد از چند بار ارسال قسمت تنظیمات سایت شما فعال نگردید میتوانید دقیقا همان متن قرمز رنگ را یک بار به شماره موبایل 09173198608 به صورت پیامک ارسال نموده و یک پیامک دیگر هم به همین شماره موبایل ارسال نموده و ضمن درج اسم سایت خود توضیح دهید که نتوانسته اید بصورت ارسال پیامک از طریق سامانه تاییدیه گرفته و وارد قسمت تنظیمات شوید، تا بصورت دستی نسبت به تایید سایت شما اقدام شود .

بیشتر بخوانید: قوانین و مقررات سامانه سایت ساز