توافق نامه مشترکین سامانه سایت ساز

 

ضمن تشکر از شما به جهت انتخاب خدمات سامانه سایت ساز لطفا شرایط و قوانین زیر را قبل از استفاده از خدمات این سامانه به دقت مطالعه نمایید.

این توافق نامه فی مابین سایت ساز آنلاین وب که از این پس سامانه سایت ساز نامیده می شود و شما (یا وکیل ، نماینده ، وارث و یا جانشین شما ) که از این پس کاربر نامیده میشود تنظیم شده و  ثبت نام و استفاده از خدمات سامانه سایت ساز به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین زیر می باشد و در صورتی که کاربر هر یک از مفاد قرار داد زیر را نپذیرد حق ثبت نام در سامانه سایت ساز را ندارد.

از آنجا که سامانه سایت ساز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد علاوه بر شریط ذیل کاربران موظف به رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشند.

صحت اطلاعات

کاربران موظف هستند با اطلاعات صحیح و واقعی خود در سامانه ثبت نام نمایند و استفاده از هر گونه نام مستعار و یا نام های دروغین در صورت کشف موجب مسدود شدن حساب کاربر می گردد.

حفظ اطلاعات محرمانه

سامانه سایت ساز به هیچ عنوان از اطلاعات شخصی شما سوء استفاده نکرده و آنها را به اشخاص ثالث نخواهد داد

هر یک از کاربران موظف به حفظ و نگه داری رمز عبور و اطلاعات کاربری خود می باشند و مسئولیت سوء استفاده از آنها به عهده خود کاربر می باشد

در صورتی که به هر نحوی متوجه سوء استفاده از حساب کاربری خود توسط اشخاص ثالث شدید می بایست مراتب را به سرعت به سامانه سایت ساز اطلاع دهید . طبیعی است که سامانه سایت ساز به هر حال مسئولیت خسارات وارد شده به شما و یا به سامانه سایت ساز توسط اشخاص ثالث را با شما می داند.

نحوه ارتباط

سامانه  سایت ساز اطلاع رسانی های خود را به کاربر از طریق ایمیل یا پیامک انجام میدهد. کاربران موظف هستند با قرار دادن آدرس ایمیل سامانه در لیست سفید خود از ورود پیام های ما به پوشه اسپم خود جلوگیری نمایند . بدیهی است سامانه سایت ساز مسئولیت عدم مشاهده پیام های ارسالی را از طرف کاربران خود نمی پذیرد.

استفاده قانونی

کاربران حق ایجاد سایت برای ارائه آموزش ، توضیحات  ، خدمات و یا فروش ابزار های غیر قانونی  یا کالاهای غیر مجاز از نظر قوانین جمهوری اسلامی ایران را ندارند و در صورت مشاهده حساب کاربر متخلف مسدود می گردد.

کاربران حق ایجاد وب سایت برای فروش محصولات دروغین به منظور کلاه برداری از کاربران را ندارند و در صورت کشف وب سایت آنها بلافاصله مسدود میگردد

ایجاد وب سایت برای توحین به شخصیت های سیاسی کشور و یا انتشار مطالب علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و حساب کاربران خاطی بلافاصله پس از کشف مسدود می گردد.

در سایر موارد کاربران حق استفاده از سامانه سایت ساز را برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا قوانین بین المللی ندارند و در صورت مشاهده تخلف حساب کاربر مسدود میگردد.

در صورت مسدود شدن حساب کاربر به دلیل تخلف هیچ گونه وجهی به کاربر عودت داده نمی شود و کاربر حق طرح هیچ گونه شکایتی را ندارد.

در صورتی که کاربر اقدام به فحاشی  و گقتن ناسزا به هر یک از کارمندان سامانه سایت ساز نماید سامانه سایت ساز مجاز است کلیه امتیازات و خدمات وی را مسدود کند. در این صورت هیچ وجهی نیز به کاربر مستردد نمی گردد.

سامانه سایت ساز مجاز است در صورت درخواست مراجع ذی صلاح اطلاعات کاربران مورد پیگرد را فاش سازد.

عودت مبالغ

وجوه پرداختی به حساب سامانه سایت ساز به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

سلب اختیار

سامانه سایت ساز کلیه تلاش خود را برای پایداری سرویس های خود و عدم بروز خطا در ارائه خدمات خواهد نمود اما بروز مشکل در سامانه  به معنای سلب اختیار اجرای این توافق نامه نخواهد بود.  

همچنین سامانه سایت ساز کلیه تلاش خود را برای حفظ و نگه داری اطلاعات کاربران می نماید اما تحت هیچ شرایطی در برابر خسارت های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از عوامل طبیعی (سیل ، زلزله ، آتش سوزی و ...) و عوامل انسانی ( هک شدن سایت و یا بروز اختلال در سامانه ) به سایت کاربران و اطلاعات آنها مسئولیتی نمی پذیرد.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش به کاربران

تمامی کاربران موظف هستند مشکلات خود را تنها از طریق سامانه ارتباط با مشتریان و به صورت تیکت و یا راه های ارتباطی مورد تایید سایت ساز مطرح نمایند.

کاربران متعهد میگردند از ارسال درخواست های تکراری به سامانه ارتباط با مشتریان و پیام رسان ها مورد تایید پرهیز کنند.

کاربر موظف است ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ثبت درخواست پشتیبانی از طریق تیکت و یا تماس تلفنی به کارشناسان مطرح نماید. در صورتی که هر گونه توهین و بی احترامی به سامانه و یا کارکنان آن توسط کاربر انجام گیرد حساب کاربر مسدود و کلیه امتیازات وی لغو می گردد و هیچ گونه وجهی نیز به کاربر مستردد نخواهد شد.

کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورها ، وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع  گردد.

 کاربر میباست تا دریافت پاسخ از جانب پشتیبانی منتظر بمانند و از زدن تیکت و یا پاسخ های مکرر خوداری کنند.

سیستم مالی

دوره های ماهیانه ۳۰ روزه ،  دوره های ۶ ماه ۱۸۰ روزه و دوره های دوازده ماهه ۳۶۰ روزه میباشند.

تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین شرکت مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

امتیاز تمدید سایت تا یک ماه پس از تاریخ انقضاء سایت برای کاربر محفوظ می باشد و پس از آن سامانه سایت ساز این اجازه رادارد تا نام دامنه کاربر را به شخص دیگری واگذار نماید.

دامنه

کاربران می توانند از دو طریق ک نام دامنه به سرویس سایت ساز خود متصل نمایند
1- خود کاربر یک نام دامنه با پسوند دلخواه (ir، com ، net ، org و ... ) ثبت نموده و دی ان اس های دامنه را به آدرس های ns8.ydchost.com و ns9.ydchost.com تنظیم کند و سپس سرویس سایت ساز را از طریق بخش "خودم نام دامنه را ثبت کرده ام " خریداری نمایید
2- از نام دامنه ir که به عنوان هدیه برای مشترکین ثبت می شود استفاده نماید.
استفاده از دامنه هدیه سامانه سایت ساز به معنای پذیرفتن شرایط زیر می باشد:
سامانه سایت ساز هیچ گونه وجه اضافی برای ثبت دامنه هدیه از کاربر دریافت نمی نماید (هزینه ماهانه خدمات سامانه سایت ساز با دامنه هدیه و یا با دامنه ای که خود کاربر قبلا ثبت کرده تفاوتی ندارد )
ثبت و تایید دامنه هدیه یک تا دو روز کاری زمان می برد و حق امتیاز دامنه به سامانه سایت ساز تعلق دارد
سامانه سایت ساز تا زمانی که کاربر حق اشتراک ماهانه خود را پرداخت می کند اجازه انتقال دامنه به شخص دیگری را نخواهد داشت  و دامنه صرفا به وب سایت کاربر تقاضا دهنده متصل خواهد بود.
از آنجا که هزینه ثبت نام دامنه هدیه توسط سامانه سایت ساز به صورت یک ساله پرداخت می شود اما کاربر ممکن است هزینه یک یا چند ماه از خدمات سایت ساز را پرداخت کرده باشد در صورتی که یک ماه از زمان منقضی شدن وب سایت کاربر گذشته باشد و کاربر اقدام به تمدید سایت خود ننماید سامانه سایت ساز حق فروش نام دامنه به افراد دیگر را خواهد داشت
کاربر می تواند در زمان فعال بودن سایت خود تقاضای تغییر مالکیت دامنه هدیه را به خود نماید که در این صورت نیاز است که حداقل هزینه اشتراک یک سال از خدمات سامانه سایت ساز را پرداخت نموده باشد و مبلغ 25 هزار تومان نیز بابت کارمزد فرآیند انتقال نام دامنه  به سامانه سایت ساز پرداخت کند. امور انتقال دامنه به دلیل نیاز به انجام مکاتبات کتبی با سامانه ایرنیک در صورت همکاری کامل کاربر تقاضا دهنده در حدود یک هفته به طول خواهد انجامید.

دسترسی کاربر

سامانه سایت ساز به صورت یکپارچه طراحی و برنامه نویسی شده است و کلیه کاربران دارای فضای وب اشتراکی می باشند که امکان درج مطالب و تصاویر مربوط به سایت خود را در این فضا خواهند داشت. دسترسی به فضای اشتراکی کاربر صرفا از طریق امکانات موجود در بخش مدیریت وب سایت برای کاربران فراهم خواهد بود و کاربران دسترسی به سورس کد های برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی سامانه را نخواهند داشت و انجام درخواست های برنامه نویسی و طراحی قالب های جدید صرفا با  توافق طرفین توسط تیم فنی سامانه سایت ساز مقدور خواهد بود. همچنین جهت افزایش ضریب ایمنی سامانه دسترسی به بخش مدیریت و ویرایش سایت تنها با استفاده از آی پی کشور ایران مجاز خواهد بود.

توافق نامه و تغییرات

 سامانه سایت ساز اجازه دارد شرایط و مفاد این توافق نامه و سرویس های خود را بر حسب شرایط در هر زمانی بدون اطلاع کاربر حذف و یا اضافه نماید.

موارد فورس ماژور

سامانه سایت ساز هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد. ضمن اینکه سامانه سایت ساز تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشد و شما به هنگام ثبت نام و یا سفارش سرویس این تعهد را میدهید که ادعایی در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی سامانه سایت ساز تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر  کند.

 

بیشتر بخوانید: پرسش های متداول سایت ساز